... noclegi już od 50!

Noclegi Zakopane

Zakopane, zwane przez wielu stolicą polskich Tatr, jest miejscem godnym do czynnego jak i mniej wymagającego wysiłku wypoczynku. Miasteczko to cieszy się ogromną popularnością, nie tylko przez polskich turystów, ale również coraz szerszy rozgłos wypływa poza granice naszego kraju. Specyfika tego miejsca wypływa z unikatowej architektury, kultury regionalnej oraz gościnności tubylców.
Z roku na rok dochodzi tu do coraz to bardziej złożonych inwestycji, prężnie rozwija się infrastruktura, zwiększa się liczba miejsc noclegowych, a co za tym idzie stanowiska pracy, poszerza się gastronomia i szereg gałęzi gospodarki miejskiej.
Skupiając się na nowopowstałych pensjonatach czy willach, śmiało można rzec, iż Zakopane stoi na bardzo wysokim poziomie pod względem tego rodzaju usług. Pokoje bądź apartamenty dorównują europejskim standardom noclegów turystycznych. Można dostrzec, iż wiele pensjonatów łączy stare z nowoczesnym, tzn iż budownictwo opiera się na architekturze zakorzenionej od wieków na tym terenie.
Oczywiście cechy tutejszej architektury związane są z uwarunkowaniami terytorialnymi, klimatycznymi. Spadziste dachy chronią je przed osiadaniem się dużych połaci śniegu oraz silnych wiatrów występujących tu stosunkowo często. Willa Monia to pensjonat, który zasługuje na duże uznanie pod względem udanego noclegu w Zakopanem.

Apartamenty Zakopane

Oferuje doskonałe wrażenie wyposażenia pokoi jak i apartamentów. Pokoje są zaopatrzone w piękne, stylowe meble dębowe, solidnie wykonane. Oprócz tego w pokojach jak i apartamentach występuje bardzo okazałe łoże małżeńskie, wygodne, dostosowane do najbardziej wymagających klientów. Rzecz jasna w każdym pokoju i apartamencie jest luksusowo wystylizowana łazienka. Dla wygody gości noclegi w Zakopanem ułatiają łązienki wyposażone w ręczniki i suszarkę do włosów. Oprócz tego każdy pokój oraz apartament uposażony jest w płaski telewizor oraz dla wygody gości czajniczek bezprzewodowy. Bardzo istotną częścią przestrzeni noclegowej jest przestronny balkon, który sprawia iż można podziwiać i zanurzyć swoje myśli we wspaniały tatrzański krajobraz. Każdy pokój jest bardzo schludny, przestronny, komfortowy aby spełniać największe wymagania klientów. Stylowe wnętrza pensjonatu, misternie wykończenia budynku z nutką architektury tatrzańskiej sprawia, że człowiek pragnie powracać do tego miejsca. W holu można ogrzewać się i odpoczywać po ciężkich wędrówkach górskich przy cieple płomieni płynących w kominku. Do dyspozycji gości za dodatkową opłatą jest sauna.
Pensjonat oferuje również śniadania jako „szwedzki stół”, każdy znajdzie na pewno pożywienie dostosowane do swoich potrzeb kulinarnych. Dla osób, które bez Internetu nie mogą żyć udostępnione jest łącze Wi-fi Pensjonat usytuowany jest w bardzo malowniczym, spokojnym miejscu opodal wyciągów narciarskich „Nosal” oraz skoczni narciarskiej „Wielka Krokwia”. Wolnym spacerkiem można dojść do Krupówek.
Serdecznie polecamy pobyt w pensjonacie Willa Monia. Gwarantowana satysfakcja i miły odpoczynek w luksusowych wnętrzach apartamentów i pokoi.


Powrót do listy artykułów
Willa Monia | ul. Droga do Olczy 36A | 34-500 Zakopane | tel. 505 782 558, 502 208 961 | email: pol_fox@op.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.willamonia.pl ©
Apartament, noclegi Zakopane | Pokoje, kwatery Zakopane