... noclegi już od 50!

Apartamenty Zakopane

Za oknem coraz cieplej, słoneczko umila nam dni. Miejmy nadzieję, iż tak pozostanie już przez dłuższy okres czasu, zimie serdecznie dziękujemy. Skoro pogoda daje nam wiele możliwości do spędzania czasu w jak najlepszym humorze, warto byłoby na weekend wyruszyć na łono natury. Dni są coraz dłuższe, rankiem wczesnym chce się wstawać, aniżeli było to jeszcze 2 tygodnie temu. Skoro mowa o wypoczynku na łonie natury, dostatecznym miejscem na taki wypad będą góry, nasze polskie góry. Tatry o tej porze roku wyglądają bajecznie, na szczytach grani widnieje śnieg. Warto wcześniej zarezerwować sobie pobyt w Tatrach. Najlepszym ku temu miejscem będzie Zakopane, gdyż w Zakopanem nawet przy nieciekawej pogodzie, człowiek i tak jest pogodny i zawsze znajdzie tam coś dla siebie. Tu nie można się nudzić. Zaczynając od poszukiwań apartamentów w Zakopanem, warto na spokojnie przejrzeć jak najwięcej ofert w Internecie, gdyż tam mamy pełny obraz jak w rzeczywistości wygląda dany pensjonat bądź hotel, w którym chcemy zamieszkać te parę dni. W zależności od tego w jakim dokładnie miejscu chcielibyśmy nocować, czy bliżej Krupówek czy bliżej dworca bądź PKP, ceny są różnorodne. Stosunkowo im bliżej Krupówek tym ceny są wyższe za noclegi w Zakopanem.

Noclegi Zakopane

Bardzo ważną kwestią jest wyposażenie pokoju czy też apartamentu, jakość odbioru wizualnego, komfort wypoczynku, pedantyzm wyczuwalny w każdym zakamarku. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do wysokości cen za nocleg w Zakopanem. Standardem jest łazienka oraz TV, jednak jeżeli komuś nie przeszkadza brak łazienki w pokoju, a TV zastępuje dobra lekturą bądź pogaduszkami z bliskimi, może wybrać sobie pokój bez tego standardu oczywiście rzecz jasna za dużo niższą cenę i to nawet w centrum Krupówek. Dlatego na wstępie należy przemyśleć jakie mamy oczekiwania, a następnie poszukujemy warunków godnych dla własnego komfortu. Obecny miesiąc w Zakopanem to czas, w którym nie ma takiego natłoku turystów, toteż osoby którym przeszkadza nadmierny rumor, chaos i szum związany z nadmierną obecnością innych wypoczywających, niech pomyśli o wypoczynku właśnie w tych najbliższych miesiącach, które gwarantują większe rozluźnienie i spokój wewnętrzny na ulicach Zakopanego, a także na szlakach turystycznych. Dlatego warto pokusić się o takie chociażby wygody. Na pewno nigdy nie można nudzić się w sercu Zakopanego. Cały czas tubylcy gwarantują wspaniałe wrażenia zarówno kulinarne jak i wizualne pod względem chociażby architektury specyficznej i wyjątkowej dla tego rejonu Polski. Z niezwykłą gracją i precyzją wykonane są zarówno nowe jak i stare budowle te z prawdziwego drewna. Kochamy za to Zakopane i tutejszą kulturę. Powinniśmy być dumni, że mamy dokąd jeździć i podziwiać piękno krajobrazu, delektować się świeżym powietrzem, często pokontemplować i zastanowić się nad swoim życiem.

Apartamenty w Willa Monia

Zakopiańskie apartamenty oferowane przez wielu pensjonarjuszy nie dorównują standardem pokojom i apartamentom w Willa Moania. Doskonała lokalizacja w spokojnej dzielnicy zakopanego, znajdującej się w niewielkiej odległości od sławnej ulicy Krupówki.

Jak dojechać do Willa Monia w Zakopanem, ulica Droga Do Olczy 36A ?
Poniżej znajduje się mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę


Powrót do listy artykułów
Willa Monia | ul. Droga do Olczy 36A | 34-500 Zakopane | tel. 505 782 558, 502 208 961 | email: pol_fox@op.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.willamonia.pl ©
Apartament, noclegi Zakopane | Pokoje, kwatery Zakopane